Bebek Çiçekleri Çeşitleri

Bebek Çiçekleri Çeşitleri

Bebek doğumlarında özel hediyeler verilir en anlamlıları da çiçeklerdir. Bebeğin gelişini kutlama ve aileye tebrik etmek önemlidir. Bereketle beraber huzuru temsil eden çiçeklerin sunulması gerekir. Yeni doğan bebeğe şans ve kısmet getirmesi için özellikle bambu çiçekleri tavsiye edilir. Canlı çiçeklerin yanı sıra yapay çiçekler de hediye seçenekleri arasında yer alır.

Bebek Doğumlarında Hangi Çiçekler Hediye Edilmeli

Bebek doğumlarında verdiğiniz çiçeklerin hatıra kalmasını istiyorsanız özellikle farklı motif ve oyuncaklarla süslenmiş olanlarını seçmelisiniz. Ayıcıklar veya ilginç dekoratif süsler her zaman tercih edilir. Orkidenin anlamı ise değer verdiğinizi gösteriri ve bebeğin annesine sunacağınız en güzel çiçektir. Beyaz orkide ayrıca sağlığı ve mutluluğu simgelediği için yeni doğan bebeklere verilecek hediye çiçeklerden biridir.

Saksı çiçekleri de bebek çiçekleri çeşitleri arasında yer alır. Bambu, antorium, kraton ya da bonzai iyi bir saksı çiçeğidir. Hastane ziyaretinde bulunacaksanız saksı çiçeklerini tercih etmelisiniz. Yapay çiçekler de göz alıcı şekilde durur ve hediye edilir. Yucca çiçeği de aynı şekilde özenli bir saksı çiçeği olup yeni doğum yapan annelere hediye edilir.

Meyve demetleri ve ilginç dekoratif oyuncaklardan oluşan çiçek demetleri de her zaman yeni doğan bebek ziyaretlerinde verilecek çiçekler arasında yer alır. Çiçek sepeti yollayacaksanız mutlaka oyuncaklarla süslemelisiniz. Bebeğin burcunu bildiğiniz zaman daha itinalı bir çiçek sepeti hazırlayabilirsiniz.

 

18

No Responses

Write a response