Evinize Şansı İş Yerinize Bereketi Getirecek Olan Çiçekler

Evinize Şansı İş Yerinize Bereketi Getirecek Olan Çiçekler

Betonlaşan dünya içinde evlerde doğanın etkisini elde etmek ve pozitif enerjinin ortamda hissedilmesi için bitkilere yer açabilirsiniz. Farklı aranjman uygulamaları ile evinize pozitif enerjiyi ve doğanın güzelliğini kazandırırken aynı zamanda bereketi de sunacak olan tercihlerden yararlanabilirsiniz.

Evinize bereket getirecek olan bitki çeşitleri her ne kadar kesin olarak şansı ve bereketi getirdiği kanıtlanmasa da dilden dile dolanarak bu özelliği ile bilinen bitkiler olmuştur. Evlere bereketi ve sağlığı kazandıracak olan çiçek aranjman uygulamaları arasından tercihlerinizi yaparak bu bitkilere evinizde yer açabilirsiniz.

Şans Bambuları

Şans bambu dallarının eve ya da iş yerine şansı, bereketi, sağlığı ve parayı getirdiği rivayet olunur. Şans bambu dalları ne kadar çok ise o kadar çok bereketi getireceği de inanışlar arasında bulunuyor.

Şans bambu dalları su içinde vazoda bulunur. On günce bir kez suyun değiştirilmesi yeterlidir. Kolay bakım özelliğine sahip olan şans bambu dalları aynı zamanda şık birer dekorasyon uygulamasıdır.

Para Çiçeği

Para çiçeği her daim en çok bilinen çiçeklerimiz arasında yer alıyor. Yapraklı ve koyu yeşil olan görselliği ile bilinen para çiçeğinin de bereket getirdiğine dair inanış bulunuyor. Sizde evinize bereketi getirmek için para çiçeğinin gücünden yararlanabilirsiniz. Her ne kadar bilimsel olarak bir kanıt olmasa da dilden dile dolaşarak günümüze gelen rivayet bu şekildedir.

72

No Responses

Write a response