beyaz-orkide

Farklı Orkide Türleri Hangileri?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde görmeye alıştığımız orkideler son derece bakımı kolay olan ve oldukça dikkat çekici olan saksı çiçekleridir. Kolay bakımı sebebi ile de birçok hediye aranjman gönderimlerinde yer açılan orkideler aslında evlerimizde ya da iş yerlerimizde bulunan tür tercihi ile sınırlı değildir. Orkideler dünya üzerinde belki de en fazla türe sahip olan çiçek seçimidir. Orkidenin sahip olduğu tür seçimlerine ise her an bir yenisi de eklenebilir. Bu kadar geniş bir tür listesine sahip olan orkideler farklı şekil ve görselliğe de sahiptir.

beyaz-orkide

Kimisi bir kelebeğe benzerken kimisi ise havalanan bir kuşu andıran orkide çeşitlerinin içinde ülkemizde yer alan türlerde bulunuyor. Ülkemizde yetişen bu türler genellikle yabanda bulunan çeşitlerdir. Evde ya da iş yerlerinde bakıma uygun olan orkide türleri ise seralarda özel yöntemler ile geliştirilen çiçeklerdir. Bu sebep ile bu orkide türleri tüm dünyada var olan seçimlerdir.

Orkide Aranjmanları

Ev ve iş yerlerimizde bakıma uygun olan orkide çeşitleri satışı en fazla olan saksı çiçekleri arasında yer açıyor. Bu orkideler ile hazırlanan şık aranjman uygulamalarını sizde sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz. Farklı amaçlara ve farklı mesaj içeriklerine göre hazırlanmakta olan orkide çiçek aranjmanları arasından sizde tercihinizi yaparak bu özel aranjman detayına hemen satın alabilirsiniz. Aranjmana güzel dileklerinizi eklemeyi de unutmamanız önerilir.

23

No Responses

Write a response