beyaz-orkide

İstanbul Orkide Siparişi Ver

Masumiyeti ifade edebilen orkide çiçeklerini yakınlarınıza hediye ederek onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz zaman pek çok farklı firmadan orkide siparişi verebilirsiniz. İstanbul orkide siparişi ver aramaları yaparak İstanbul’da yer alan güvenilir firmaları seçebilirsiniz. Eşsiz kokuları ve zarif duruşları ile yakınlarınızı mutlu edebilecek olan orkideler aynı zamanda uzun ömürlü olan çiçeklerdir.

Saksıda ve vazoda yetiştirilebilecek olan orkideler beyaz, mavi, pembe ve fuşya gibi renklere sahiptir. Bu renkler arasında yer alan ve doğada bulunmayan özel üretimli mavi orkideler pek çok kişi tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

beyaz-orkide

Orkide Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Çiçek bakımına çok fazla vakit ayıramayacak olan yakınlarınız için de tercih edebileceğiniz orkideler yılın her mevsiminde kolay bir şekilde yetiştirilebilmektedir. Yakınlarınıza “geçmiş olsun” mesajı verebilmek için de kullanabileceğiniz orkideler aynı zamanda tebrik amaçlı olarak da tercih edebileceğiniz anlamlı bitkiler arasında yer almaktadır.

Oda sıcaklığındaki bir su ile sulayabileceğiniz orkideleri çok fazla sulamamalısınız. Yaz aylarında haftada 1 defa, kış aylarında ise 2 haftada 1 defa sulama işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Aşırı su ihtiyacı hissetmeyen orkideleri hafif gün ışığı alan yerlerde konumlandırmanız da gerekir.

Orkideleri hediye olarak sevdiklerinize göndermek istiyorsanız kendi düşüncelerinizi ve duygularınızı yazabileceğiniz ufak bir notu da çiçek içerisine yerleştirmeyi unutmamalısınız. Böylelikle yakınlarınızı daha da mutlu edebilirsiniz.

16

No Responses

Write a response