Masumiyetin Simgesi Beyaz Orkideler

Masumiyetin Simgesi Beyaz Orkideler

Farklı çiçekleri ve zarif yapıları ile birçok çiçek arasında dikkati çeken orkideler aynı zamanda asil duruşları ile de beğeniliyor. Uzun süre çiçekli kalma özelliğine sahip olan orkide çiçekleri değişik renklere de sahiptir. Masumiyetin simgesi olarak ifade edilen beyaz orkide ise en çok gönderim yapılan hediyelik seçimler arasında yer alıyor.

Neden Beyaz Orkide?

Ülkemizde en çok satışı bulunan renk beyaz orkide rengidir. Birçok kişinin beğendiği beyaz orkide sadece kadın değil erkeklere çiçek gönderiminde de önerilir. Beyaz orkideler masumiyeti simgelerken aynı zamanda kutlama içinde gönderimi yapılan çiçeklerdir.

Yeni bebek tebrikinde, iş terfiinde, yeni iş ya da doğum günlerinde tercih edildiği gibi anneler günü, sevgililer günü ve daha birçok özel gün içinde öneriliyor.

Beyaz orkide kolay bulunmasının yanı sıra oldukça zarif ve son derece hoş olan görüntüsü ile dikkat çeker. Hem erkeklere hem de kadınlara gönderilebilen beyaz orkideler aynı zamanda yeni bebekler içinde özel aranjmanları ile seçilmektedir.

Orkide aranjmanları arasında tercihinizi yaparken tek dallı ya da farklı dal seçeneklerine sahip olan tasarımlar dikkat etmeniz önemlidir. Genellikle tek dal daha uygun fiyatlara sahip olsa da en ideal seçim çift dalla sahip olan çiçeklerdir. Orkide alımınızda aynı zamanda çiçeklerin sağlıklı olmasına da önem vermeniz gerekir. Sağlıklı seçim ile her daim sizinle olacak bir seçime yer açmış olursunuz.

15

No Responses

Write a response