orkidecicegi

Online Orkide Çiçeği Gönder

Çiçeklerin anlamı ve özellikleri bulunur. Orkide çiçeği ise güç, asalet, sevgi ve zarifliği simgeler. Orkide yollarken renklerinin anlamını da bilmeniz gerekir. Yakınlarınıza çiçek yollarken renklerine göre yollarsanız daha etkili olur. Online olarak internet üzerinden çiçek siparişi verebilir ve istediğiniz adrese gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Özel Anlam İçeren Orkide Çiçeği

Hoşlandığınız kişi ile ilk defa buluşacaksanız kırmızı gül yerine orkide çiçeği götürmelisiniz. Karşınızdaki kişi üzerinde derin hisler bırakmanızı sağlar. Yakınlarınıza, iş terfisinde, yeni doğan bebek kutlamasında ya da evlilik yıldönümünde de orkide çiçeği yollayabilirsiniz. Sevdiklerinize vereceğiniz en anlamlı ve özel çiçeklerden biridir.

orkidecicegi

Renklerine Göre Orkide Çiçeği Gönder

Çiçekler, renklerine göre farklı anlamları taşır. Orkide çiçeğini göndermeden önce anlamlarına dikkatli şekilde bakmalısınız. Masumiyeti, sadakati beyaz orkide temsil eder. Sevgiyi ise pembe orkide belirtir. Mavi orkide ile duygularınızı gösterebilirsiniz. Mor ise cesur ve yenilmez duyguları simgeler.

Büyüleyici güzelliği ve eşsiz kokusuyla dikkatleri üzerinde toplayan orkide çiçeğini özel günler dışında da yollayabilirsiniz. Seçim yaparken tomurcuğu olan orkideleri seçerseniz, gönderdiğiniz kişi iyi bir bakım ile tomurcukları canlandırır ve eşsiz orkideleri büyütür. Orkide zarif bir çiçek olduğu için yaprakları kontrol edilmeli, çürüyen ya da sararan yapraklar temizlenmeli. Cam vazo, fanus, tasarımlı kutular içinde farklı aranjmanlarla hazırlanan orkide çiçekleri ile sevdiklerinize güzel bir jest hazırlayın.

21

No Responses

Write a response