fusya-cicek

Online Orkide Çiçeği Siparişi Ver

Kutlamalarda, iş tebrik mesajlarında, evlilik yıldönümü ve tüm özel günlerde sıklıkla tercih edilen orkide çiçeği renklerine göre farklı anlamlar taşır. Sevdiklerinize bu zarif çiçeği göndererek, kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş verdiğiniz zaman istediğiniz adrese teslimi yapılır.

Orkide Çiçeğinin Anlamı Nedir?

Orkide çiçeği farklı renklere sahiptir. Özel günleri daha anlamlı hale getirmek için orkidelerin renklerinin anlamını bilerek sevdiklerinize yollayın. Beyaz orkide diğer çiçeklerde olduğu gibi saflığı ve temiz duyguları sembolize eder. Fuşya renkli orkide ise arkadaşlarınıza gönderilecek bir çiçektir. Sarı orkide nadir bulunur ve samimiyeti temsil eder. Asaleti ise mor orkide anlatır. Aşkın rengi ise mavi orkidedir. Kırmızı gücü, yeşil ise şansı ifade eder.

fusya-cicek

Sevgiliye Orkide Çiçeği Gönder

Aşk ve güzelliği simgeleyen orkideyi özellikle sevdiğiniz kişiye büyük jest yapmak için yollayabilirsiniz. Özel bir çiçek olan orkideyi özel günler dışında da yollayabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza çiçek göndermek istiyorsanız beyaz orkideyi seçmelisiniz. Resmi iş yemeklerinde, iş tebrik mesajlarında da çoğunlukla orkide çiçeği gönderilir.

Kız isteme, sevdiğinizle ilk buluşmada özellikle orkide çiçeği vermeniz önerilir. Büyüleyici etkisinin yanı sıra gösterişli bir çiçektir. Özel aranjmanlarla hazırlanır ve istediğiniz adrese teslimi yapılır. Yakınlarınıza orkide çiçeği yollayarak karşınızdakilere değer verdiğinizi ve onları her zaman düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Cam vazo, saksı ya da kutu içinde hazırlanan orkide çiçekleri ile dikkat çekici bir etki sağlarsınız.

17

No Responses

Write a response