beyaz orkide

Orkide Aranjman Fiyatları

Zarif ve asil görüntüsü ile kendine hayran bırakan orkideler son derece kolay bakım özelliğine de sahiptir. Farklı renk çeşitlerine sahip olan orkideler binlerce farklı çeşide sahip olup evlerde bakıma uygun olan çeşitleri ise seralarda özel olarak üretilerek sunulur.

beyaz orkide

Orkide aranjman çalışmaları içinde en çok yer açılan saksı çiçekleri arasından yer alıyor. Mor, beyaz, pembe ya da ebruli gibi değişik renk seçimlerine sahip olan orkideler gönderim amacına göre de farklı şekilde tasarlanıyor. Şaşalı ve gösterişli olan çalışmaların yanı sıra son derece sade olan tasarımları da hazırlanan aranjman detayların içinde görebilirsiniz. Orkide aranjman uygulamaları arasından sevdiklerinizin beğenisine hitap edenleri yad a bütçenize uygun olanları hemen satın alabilirsiniz. Orkide aranjman fiyatları çiçeğin dal sayısında ve aranjman detaylarına göre farklılık gösterir.

Orkide Tasarım Detayları

Orkide aranjman uygulamalarında farklı seçimlere yer vererek seçebileceğiniz tasarımlar içinden dilediğinizi sevdiklerinizi tebrik etmek ya da onların üstünüzdeki değerini sunmak için gönderebilirsiniz.

Orkide tasarım detayları fiyat belirlemesinde de önemli bir kriterdir. Tasarım içinde kullanılan aksesuarlar ve uygulama şekli ürün fiyatlandırmasına etki ederken aynı zamanda kullanılan malzeme kalitesi de belirleyici rol üstlenir.

Sevdikleriniz için tercih ettiğiniz ürün seçimlerinizde farklı tasarım detaylarına yer açılan ürünleri sevdiklerinize armağan olarak sunabilirsiniz. Tasarım seçimlerinizde gönderim amacınıza uygun olan ürün aranjmanına yer verip vermediğinize de dikkat etmeniz önerilir.

3

No Responses

Write a response