orkide-cicegi

Orkide Çiçeği Siparişi

Zarif, anlamlı ve büyüleyici güzelliğe sahip olan orkide çiçeğini yakınlarınıza göndererek hoş sürprizlere imza atabilirsiniz. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü, iş tebrik mesajında orkide çiçeğinin kusursuz güzelliğini sevdiklerinize yollayın ve onların kalbinde her zaman derin iz bırakın.

Online Orkide Çiçeği Gönderme

İnternet üzerinden orkide çiçeğini hemen sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Çiçek siparişi vermek için saatlerce dışarda gezmenize gerek yok. İnternete girin ve istediğiniz yerden siparişinizi verin. Katalog bölümlerinden seçeceğiniz çiçek aranjmanları hakkında bilgi sahibi olun veya kişiye özel tasarımlar sipariş edin. Hazırlattığınız çiçek dizaynları istediğiniz adrese mesajınızla birlikte gönderilir.

orkide-cicegi

Özel Çiçek Orkidenin Özel Bakımı

Orkide zarif olduğu gibi narin bir çiçektir. Bakımı da özeldir. Sulama işlemine dikkat ettiğiniz zaman yaprakları sararmaz ve toprağı bozulmaz. Kış ayında haftada bir kere sulanmalı. Yaz ayında ise havanın sıcaklığına göre iki günde bir sulayabilirsiniz. Sulamanın yanı sıra sararan yapraklarını almalı ve toprağı azaldıysa kaliteli toprak eklemelisiniz. Belirli dönemlerde ise vitamin desteği yaparak çiçeği daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Orkide çiçeği yollarken renklerine dikkat etmeli ve sevdiğiniz kişiye renklerine göre yollamalısınız. Beyaz orkide saflığı ve duygusallığı temsil eder. Mavi orkide ise büyük aşktır. Sarı orkide dostluğu ifade eder. Seçtiğiniz orkideyi farklı aranjmanlarda hazırlatarak mekanlara dekoratif etki de sağlarsınız. Özel tasarımlı çiçeklerle sevdiklerinize kalıcı bir güzellik yapın.

10

No Responses

Write a response