Yeni Doğan Bebekler için Alınabilecek Çiçekler

Yeni Doğan Bebekler için Alınabilecek Çiçekler

Yeni doğan bebeklerin dünyaya gelmesi her zaman hayırlı haberdir. Çiçek demetleriyle yapılan aranjman her zaman iyi bir itibar bırakır. Bebeğin gelmesi bereketle birlikte huzuru ve şansı temsil eder. Güzel bir çiçek demeti ile annenin daha huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni doğan bebeklere şans demeti olan bambu çiçeklerinin armağan edilmesi önerilir, şansla birlikte kısmetlerinin de açıldığı bilinir.

Yeni Doğan Bebeğe Hediye Edilecek Çiçekler

Bebeklerin doğumları özeldir ve dünyaya gelişleri özel bir hatıra ile temsil edilmelidir. Yeni doğan bebeklerin doğumunda çiçek demetleri hazırlanırken oyuncaklarla süslendirebilirsiniz. Orkide özel bir çiçek olup anneye verilen değeri de gösterir. Beyaz orkide saflığı ve tertemiz niyeti gösterdiği için özellikle yeni doğan bebeklere hediye edilir.

Bebeğin doğumu hastanede gerçekleşmişse anneye verilecek en özel çiçek saksı çiçeği ya da bukettir. Kraton, bonzai ve yucca çiçekleri özel saksı çiçekleri olup yeni doğan bebeğin tebrikinde verilebilir. Yapay çiçekler ise özenle süslenmeli ve doğum hatırası olarak verilmelidir.

Meyve demetleri ile birlikte özel oyuncaklardan oluşan çiçek buketleri de yeni doğmuş bebeğe götürülür. Çiçek sepetleri canlı renkli olmalı ve küçük oyuncaklarla süslenmeli. Yeni doğan bebeklere özel çiçek demetlerinden hazırlanan vazo içinde çiçekler sunulmalı. Bebek ziyareti yapılırken çiçeğin yeri ayrı olup anneye de önem verdiğinizi gösteririsiniz. Annenin zevkine uygun çiçekleri vermeye özen göstermelisiniz.

 

16

No Responses

Write a response