Yeni Doğan Bebekler için Çiçek Önerileri

Yeni Doğan Bebekler için Çiçek Önerileri

Yeni doğan bebeklerin dünyaya gelişini kutlama için verilen hediyeler arasında çiçek demetleri özel bir öneme sahiptir. Bereketi ve huzuru temsil eden çiçekleri her zaman tercih etmelisiniz. Yeni doğan bebeği ziyaret ettiğiniz zaman ona şans getirmesi için bambu çiçeği hediye edebilirsiniz. Canlı çiçekle yapay ya da saksı çiçekleri de güzel hediye aranjmanları arasın da sayılır.

Yeni Doğan Bebek için Verilecek Çiçek Önerileri

Hatıra kalmasını istiyorsanız özellikle farklı motif ve oyuncaklarla süslenmiş hediye çiçekleri armağan edebilirsiniz. Beğendiğiniz çiçeklerin yanına ayıcık ya da farklı oyuncak tasarımlarını da ekletebilirsiniz. Orkide ise özel bir çiçek olup yeni doğan bebeğin mutlu olmasını simgeler. Beyaz orkide sağlığı ve mutluluğu temsil ettiği için iyi bir tercih olur.

Yeni doğan bebeğe hediye edilecek çiçekler arasında yapraklı saksı çiçeklerini de seçebilirsiniz. Saksıda bambu, kraton ve antorium çiçeği özel tercihler arasındadır. Bonzai ve yucca çiçeği de verilebilir.  Doğum hastanede gerçekleşmişse yapay çiçek ya da özenle süslenmiş saksı çiçeği de hediye edebilirsiniz.

Meyve demetlerinden oluşan çiçek sepetleri de yeni doğan bebeklere uygun hediyeler arasındadır. Çiçek sepetlerinin ise canlı olmasına ve küçük oyuncaklarla süslenmesine özen göstermelisiniz. Bebeğin burcunu da bilerek anlamlı bir çiçek hediye edebilirsiniz. Yeni doğan bebek ziyaretinde her zaman çiçeğin özel yeri olup, anneye verilen değeri de gösterir.

21

No Responses

Write a response